Nabory,  Treningi

Judo dla nastolatków

Głupio łapać zadyszkę wchodząc na 3 piętro?

Basen za nudny? Siłownia też?
Dobrze byłoby mieć sześciopak na brzuchu?

Przyjdź na zajęcia judo, czyli sprawność i wytrzymałość. Bezpieczny sport walki, skuteczny w samoobronie — tak, testowaliśmy to 🙂 Do tego trening zawiera wiele elementów Crossfitu.

Indywidualny sport, ale razem tworzymy drużynę i trenujesz z rówieśnikami.

Dla dziewczyn i chłopaków.
Zajęcia dostosowujemy do Was.
Doświadczenie nie wymagane.

ZAPISZ SIĘ — KLIKNIJ

Pierwsze 2 tygodnie treningów są bezpłatne.

Napisz do nas, aby skorzystać !!!

…albo czytaj dalej 😛

Skuteczny sport walki

Zdobędziesz prawdziwe umiejętności

U nas nie nabiją Wam guza, po co tracić czasu na samoobronę u innych.

Wiesz co to paradoks Kano ? Techniki mniej niebezpieczne dla zdrowia (chwyty) są w praktyce skuteczniejsze od technik bardziej destrukcyjnych.

Po pierwsze możesz wielokrotnie przećwiczyć na żywym i stawiającym rzeczywisty opór partnerze, bez zrobienia mu krzywdy.

Po drugie ćwiczysz, wykorzystując realną siłę i szybkość, marnujesz mniej czasu i otrzymujesz lepsze wyniki.

Wyjdź po za własne ograniczenia

Poprawisz pewność siebie. Suche teorie? To nie w naszym Klubie. My zaplanujemy trening, skup się na uczestnictwie, a będziesz sprawniejszy/a niż sądzisz.

Poznasz nowych ludzi

Grupa tworzy trwalsze przywiązanie do sportu i aktywności fizycznej. Wyczynowi sportowcy trenują codziennie, natomiast nawiązane przyjaźnie powodują, że łatwiej utrzymać regularność, bo motywujecie się wzajemnie.

To bezpieczne

Nauczysz się bezpiecznych upadków, czyli padów. Kontrolowany upadek nie boli — trenując, szybko to zauważysz. Dzięki padom, nie połamiesz się na oblodzonym chodniku czy śliskiej podłodze.

Poprawisz swoją sprawność

Koordynacja, a przeszkadzające kończyny

Taniec, gry zespołowe, lekkoatletyka i wiele innych aktywności wymaga koordynacji, a w judo jest ona kompletna. Nie polecamy próbowania w domu wszystkich rzeczy, co zobaczysz na Youtube czy na TikTok’u, przyjdź do nas, ucz się od ekspertów.

Ciężko Ci podbiec do tramwaju?

Trening judo kształtuje wydolność. Niezależnie do tego, czy biegniesz za piłką, czy wędrujesz w górach albo pływasz, przy regularnym treningu Twoja wytrzymałość się poprawi.

Chciałbyś/abyś robić salta, przerzuty w przód i stanie na rękach?

Wszystkie tego typu ćwiczenia gimnastyczne są wykonywane na salach judo, w połączeniu z wiedzą trenera nauczysz się ich szybciej.

Nie tylko dla chłopaków

Brązowa medalistka olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata w judo — Daria Bilodid.

Spokojnie, judo to nie bijatyka, judo to dosłownie „łagodna droga”. W jakim stopniu Twoje wyobrażenie odpowiada rzeczywistości, najlepiej sprawdzisz sama.

Ile to kosztuje i gdzie trenujemy?

Treningi odbywają się w sali przy ul. Rybnickiej 27, w każdy poniedziałek w godz. 18:30-19:30 i środę w godz. 19:30-20:30.

W sezonie 2021/2022 opłata za treningi wynosi 140 zł/mies.czyli w cenie 1 treningu personalnego zyskujesz 8 treningów ze swoimi rówieśnikami. Można chodzić też raz w tygodniu wtedy opłata to 90 zł/mies. Jak wolisz.

Pamiętaj, że gdy jesteś niepełnoletni/a umowę musi zaakceptować rodzic/opiekun.

ZAPISZ SIĘ — KLIKNIJ

Napisz do nas aby skorzystać !!!

Pierwsze 2 tygodnie treningów są bezpłatne.

Masz dodatkowe pytania odnośnie zajęć? Pisz do nas przez MessengerzeInstagramie lub na maila yuukanjudo@gmail.com. Albo po prostu zadzwoń na nr 503662478, ale nie musisz, zrób, jak ci wygodniej.

fot. www.km-pics.de i pinterest