Zajęcia dla dorosłych i młodzieży( UL.RYBNICKA 27 )

DOROŚLI, TRENUJĄCY SZTUKI WALKI OSIĄGAJĄ WYJĄTKOWE REZULTATY

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI SWOJEGO CIAŁA

Trenowanie sztuk walki jest czymś, co każdy – w każdym wieku i na każdym poziomie – może zrobić. Zajęcia sztuk walki są zabawne, wzmacniające i zapewniają doskonały trening dla dorosłych. Niezależnie od tego, czy chcesz się nauczyć bronić, schudnąć, czy po prostu dobrze się bawić, nasze zajęcia judo dla dorosłych mają coś do zaoferowania.

W UKS Yuukan jesteśmy dumni z naszej sekcji judo dla dorosłych! Na macie są zarówno początkujący, Rodzice dzieciaków ćwiczących w Naszym Klubie jak i dawni zawodnicy, wracamy do formy, uczymy się nowych umiejętności i wspólnie się bawimy… i to coś więcej niż tylko judo. Oferujemy regularny wieczór towarzyski, w którym spotykamy się jako zespół!

ZNALEZIENIE CZASU I ENERGII DO ĆWICZEŃ MOŻE BYĆ NIE LADA WYZWANIEM

Nawet jeśli znajdziesz czas na siłownię, niezależnie od harmonogramu pełnego pracy, czasu rodzinnego i innych obowiązków, możesz się nudzić tym samym starym treningiem. Nie ma nic ekscytującego w kolejnej rundzie na bieżni czy ze sztangą – i możesz potrzebować wsparcia, aby trzymać się harmonogramu i osiągnąć swoje cele fitness.

Zajęcia sztuk walki dla dorosłych koncentrują się na budowaniu siły rdzenia i sprawności sercowo-naczyniowej w wspierającym otoczeniu towarzyskim. Dlaczego nie wyrwać się z nudnej rutyny?

LEPSZY Z KAŻDYM TRENINGIEM!

Nasze zajęcia ze sztuk walki dla dorosłych mogą pomóc Ci zbudować podstawową siłę, zwiększyć elastyczność, nauczyć się, jak bronić siebie i ludzi, których kochasz, lub schudnąć. Są także doskonałym miejscem do nawiązywania nowych przyjaźni. Niezależnie od celów fitness możesz je osiągnąć na naszych zajęciach.

DOWIEDZ SIĘ, JAK STAĆ SIĘ DLA SIEBIE

Wiele osób czuje się bezbronnych i żałuje, że nie mają możliwości obrony, jeśli znajdą się w niebezpiecznej sytuacji.

Zajęcia sztuk walki budują siłę, pewność siebie i zwinność, ucząc podstawowych, ale skutecznych ruchów samoobrony.

Studiowanie sztuk walki może pomóc ci wstrząsnąć poczuciem wrażliwości i uwierzyć w twoją zdolność do odparcia ataku.

POCZUJ SIĘ WSPANIALE

Dorośli często zmagają się z poczuciem własnej wartości, ponieważ mają do czynienia z konkurencyjnym środowiskiem pracy i przeciążonymi listami rzeczy do zrobienia.

Dorośli, którzy studiują sztuki walki, uczą się szukać w sobie swoich najlepszych cech. Uczą się motywować i nie martwić się tym, co myślą o nich inni.

Nauczanie sztuk walki zachęca uczniów do dobrego samopoczucia podczas doskonalenia nowych technik.

WYZWANIE, SPALONE KALORIE

Jednym z kluczy do utraty wagi jest znalezienie treningu, który naprawdę lubisz.

Treningi sztuk walki są zabawne i wymagające. Spalają kalorie, jednocześnie budując mięśnie i przyspieszając metabolizm.

Regularne treningi sztuk walki mogą pomóc ci stopniowo schudnąć, szczególnie w połączeniu ze zdrową dietą.

REGULARNE ĆWICZENIA POPRAWIAJĄ NASTRÓJ

Wszyscy ludzie potrzebują ujścia dla swoich zmartwień i niepokoju – i zapewniają to klasy sztuk walki.

W przypadku braku takiego ujścia możesz nieść w sobie niepokój i przypadkowo zabrać go innym ludziom.

Zajęcia sztuk walki spalają kalorie, uwalniają napięcie i niepokój, a także pomagają utrzymać równowagę psychiczną i emocjonalną.