8-11 latki & 12-14 latki

DAJ SWOIM DZIECIOM DAR NA CAŁE ŻYCIE: SUKCES OSOBISTY, PEWNOŚĆ SIEBIE, DYSCYPLINA I UMIEJĘTNOŚĆ SAMOOBRONY

Zajęcia sztuk walki pewnie myślisz o samoobronie, byciu silnym, sprawnym i bezpiecznym. Prawda jest taka, że to wszystko i DUŻO więcej!

8-11 latki

12-14 latki

Twoje dziecko zacznie zdawać sobie sprawę ze swojego potencjału oraz umiejętności w judo i samoobronie. W ramach tego programu dzieci mogą uczestniczyć w rywalizacji poza klubem.

W tym wieku wiemy, jak ważne jest angażowanie dzieci sport, który kochają! Budowanie poczucia własnej wartości, poprawa kondycji, siły, koordynacji i umiejętności samoobrony są tak ważne w tym wieku, zwłaszcza że wyrastają na silnych, pewnych siebie liderów przyszłości.

Ale ważniejsze niż umiejętności sztuk walki, których się uczą … są umiejętności osobiste, które rozwijają i niosą przez całe życie.

Ponieważ sztuki walki to coś więcej niż tylko kopanie i uderzanie oraz zdobywanie kolejnego kolorowego paska.

Chodzi o rozwijanie pewności siebie, dyscypliny, charakteru, skupienia i szacunku.

Z każdym treningiem, twoje dzieci rozwijają się umysłowo, w ciele i charakterze.

To dlatego, że sztuki walki zapewniają natychmiastową pozytywną informację zwrotną. Uczą koncentracji na podstawowych ruchach, rozwijają dyscyplinę i szacunek. Natychmiast zobaczysz i poczujesz różnicę, jednocześnie budują pewności siebie, samoświadomość i szacunek do siebie.

I oczywiście to mnóstwo ZABAWY!

CZY TWOJE DZIECKO MA JAKIEKOLWIEK WYZWANIA?

Świetne dzieci, ale po prostu nie słuchają, często każesz im robić coś sto razy, zanim faktycznie coś zrobią.

Bystrzy i inteligentni, ale mają problem z skupieniem uwagi w domu, w szkole lub w jakiejkolwiek ważnej sytuacji, nawet będąc klasyfikowanym jako dziecko „ADD” lub „ADHD”.

Są po prostu nieśmiali i brakuje im pewności siebie i poczucia własnej wartości potrzebnej do pełnego wykorzystania ich potencjału.

TRUDNOŚCI WYCHOWYWANIA DZIECI SĄ PRAWIE NIESKOŃCZONE

Istnieje naprawdę bezpieczny, naturalny i niezwykle skuteczny sposób pozytywnego wpłynięcia na każdy aspekt życia dziecka. Nie wymaga lekarstw, terapii ani nakłaniania dzieci do zmiany zachowania. Zamiast tego uczy dzieci samodyscypliny, ciężkiej pracy, pewności siebie i szacunku. To sposób, który wzmacnia ich, jednocześnie ucząc ich pokory i promując zdrowie i kondycję … jednocześnie.

Brzmi jak cudowne lekarstwo, prawda??

Ale naprawdę jest coś, co to wszystko robi. I to jest siła treningów sztuk walki.

TRWAJĄCE CAŁE ŻYCIE CECHY CHARAKTERU I SUKCESU

Przyjaciele twoich dzieci nie są już głównym problemem, jeśli chodzi o rozwój charakteru. Teraz musisz martwić się wszystkimi negatywnymi i szkodliwymi wpływami, jakie Internet może wprowadzić w życie twoich dzieci.

Prawdziwą korzyścią naszych zajęć są cechy charakteru i sukcesu, które są rozwijane poprzez trening sztuk walki.

Ucząc się technik sztuk walki, kierując się inspiracją naszych instruktorów oraz pozytywną interakcją społeczną z kolegami z grupy, twoje dzieci rozwiną całą gamę umiejętności.

FITNESS W PRZEBRANIU

Zmierz się z tym. Pomiędzy jedzeniem, które jemy, a ciągłym siedzeniem i wpatrywaniem się w ekrany i urządzenia, wiele dzieci nie ma wystarczającej ilości regularnych ćwiczeń.

Nasze zajęcia ze sztuk walki dla dzieci są pełnymi ćwiczeniami przebranymi za mnóstwo zabawy! To dlatego, że są pełne zajęć, gier i ćwiczeń, które mają na celu ukrycie powtórzeń treningu.

Oczywiście ważne jest, aby dzieci ćwiczyły i męczyły się – pozostają zdrowe, dobrze śpią oraz rozwijają swoje umysły i ciała. Ale równie ważne jest to, że nasze zajęcia pomogą rozwinąć w młodym wieku właściwe nawyki , których potrzebują, aby wyrosnąć na zdrowych dorosłych.

SAMOOBRONA PRZECIWKO NAPASTNIKOM I ŁOBUZOM

Nie chcemy, aby nasze dzieci musiały korzystać z tych umiejętności, ale każdy rodzic chce, aby ich dzieci były bezpieczne.

Właśnie dlatego nasze szkolenie w zakresie sztuk walki bardzo poważnie podchodzi do nauczania dzieci umiejętności potrzebnych do samoobrony w każdych okolicznościach, od znęcania się w sąsiedztwie po nieznajomego na ulicy (i wiele więcej).

Ale wiedza o tym, jak się bronić, to tylko połowa sukcesu. Nasze zajęcia uczą Twoje dziecko szacunku i samodyscypliny potrzebnej do rozproszenia sytuacji bez przemocy, gdy tylko jest to możliwe – a także wiedzy, aby wiedzieć, kiedy siła jest jedyną drogą.

MNÓSTWO ZABAWY !

Nigdy nie zapominamy … dzieci są dziećmi i zasługują na dobrą zabawę!

Nie możemy zagwarantować, że ich nauczyciele szkolni sprawiają, że nauka będzie przyjemnym doświadczeniem, ale gwarantujemy, że twoje dziecko będzie świetnie bawić się na naszych zajęciach ze sztuk walki.

Olbrzymim wyzwaniem są treningi, które skupi dzieci na nauce, szacunku i dyscyplinie, jednocześnie dobrze się bawiąc … ale nasze zajęcia są stworzone właśnie po to. Są tak pełne pomysłów, zajęć i gier, że twoje dzieci nigdy się nie nudzą.

Jest to również fantastyczne i zdrowe środowisko dla nich, aby zaprzyjaźnić się z innymi podobnie myślącymi osobami. To naprawdę miejsce, w którym obfituje śmiech, radość i szczęście.

Jakie jeszcze korzyści:

Zajęcia sztuk walki zabierają dzieci z kanapy w miejsce, w którym mogą poznać możliwości swoich ciał.

Dzieci poprawiają koncentrację, osiągają cele i rozwijają ducha zespołu.

Nauka sztuk walki buduje wytrzymałość fizyczną i siłę, dwa kluczowe elementy sprawności fizycznej.

Zawody uczą dzieci znaczenia wygrywania i przegrywania, a także jak zamieniać porażki w motywację.

Trening sztuk walki zwiększa masę mięśniową – a mięśnie spalają więcej kalorii niż tłuszcz i przyspieszają utratę wagi.

Poprzez udział w turniejach dzieci uczą się, jak przezwyciężyć niepowodzenia i rozczarowania

Moje dziecko wymknęło się spod kontroli. Czy sztuki walki mogą pomóc?

Tak. Samokontrola jest niezbędna do nauki sztuk walki, a nasi uczniowie dowiadują się, że muszą być mistrzami swoich działań i emocji.

Moje dziecko nienawidzi sportu – czy nie polubi też sztuk walki?

Niektóre dzieci, które do nas przychodzą, są początkowo wycofane, ale nauczanie sztuk walki jest zarówno zabawne, jak i aktywne. Wiele dzieci uważa, że mistrzowie sztuk walki są fajni i może im to pomóc wytrwać, nawet jeśli na początku jest to wyzwanie.

Jakich umiejętności nauczy się moje dziecko, aby lepiej sobie radzić w szkole?

Trening sztuk walki uczy skupienia, dyscypliny, samokontroli i szacunku. Te cechy pomagają dzieciom odrzucić drobne niepowodzenia i nauczyć się zwracać uwagę na rzeczy, które są najważniejsze dla ich przyszłego sukcesu.

Nie chcę, żeby moje dziecko się biło. Czy sztuki walki nie sprawią, że będzie chciało się bić?

Nie. Sztuki walki mają swoje korzenie w samoobronie, ale uczymy dzieci, że przemoc nie jest odpowiedzią na ich problemy.

Czy sztuki walki mogą pomóc mojemu dziecku uwierzyć w jego umiejętności?

Tak. Dzieci sztuk walki uczą się, że ciężka i wytrwała praca się opłaca. Każdy mały sukces pomaga dzieciom wierzyć w siebie i mieć wiarę, że mogą osiągnąć swój następny cel.

Moje dziecko nie jest skoordynowane. Czy zrobi sobie krzywdę?

Nie. Nasi instruktorzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi o różnych umiejętnościach i różnym wieku. Twoje dziecko będzie uczyć się w wygodnym dla nich tempie oraz w środowisku, które stawia na pierwszym miejscu ich bezpieczeństwo.