Nabory,  Treningi

Wystartowały zajęcia we wszystkich placówkach

Wystartowały zajęcia judo oraz gimnastyki we wszystkich  naszych placówkach. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi.

Zapisy przez nasza stronę internetową lub bezpośrednio u trenerów.

Istnieje naprawdę bezpieczny, naturalny i niezwykle skuteczny sposób pozytywnego wpłynięcia na każdy aspekt życia dziecka. Nie wymaga lekarstw, terapii ani nakłaniania dzieci do zmiany zachowania. Zamiast tego uczy dzieci samodyscypliny, ciężkiej pracy, pewności siebie i szacunku. To sposób, który wzmacnia ich, jednocześnie ucząc ich pokory i promując zdrowie i kondycję … jednocześnie.

Brzmi jak cudowne lekarstwo, prawda??

Ale naprawdę jest coś, co to wszystko robi. I to jest siła treningów sztuk walki.

 

Przyjaciele twoich dzieci nie są już głównym problemem, jeśli chodzi o rozwój charakteru. Teraz musisz martwić się wszystkimi negatywnymi i szkodliwymi wpływami, jakie Internet może wprowadzić w życie twoich dzieci.

Prawdziwą korzyścią naszych zajęć są cechy charakteru i sukcesu, które są rozwijane poprzez trening sztuk walki.

Ucząc się technik sztuk walki, kierując się inspiracją naszych instruktorów oraz pozytywną interakcją społeczną z kolegami z grupy, twoje dzieci rozwiną całą gamę umiejętności.

SAMOOBRONA PRZECIWKO NAPASTNIKOM I ŁOBUZOM

Nie chcemy, aby nasze dzieci musiały korzystać z tych umiejętności, ale każdy rodzic chce, aby ich dzieci były bezpieczne.

Właśnie dlatego nasze szkolenie w zakresie sztuk walki bardzo poważnie podchodzi do nauczania dzieci umiejętności potrzebnych do samoobrony w każdych okolicznościach, od znęcania się w sąsiedztwie po nieznajomego na ulicy (i wiele więcej).

Ale wiedza o tym, jak się bronić, to tylko połowa sukcesu. Nasze zajęcia uczą Twoje dziecko szacunku i samodyscypliny potrzebnej do rozproszenia sytuacji bez przemocy, gdy tylko jest to możliwe – a także wiedzy, aby wiedzieć, kiedy siła jest jedyną drogą.

Dodatkowo w sali przy ul. Rybnickiej 27 wystartowały zajęcia grupa dla dorosłych – zajęcia w poniedziałki i środy o godzinie 19:30