Zajęcia z gimnastyki z el. akrobatyki

Zajęcia z gimnastyki z el. akrobatyki :

w szkole SP 271 ul. Niegocińska 2 w poniedziałki i środy o godzinie 15:30

w sali Przedszkola przy ul. Parowcowej 53 we wtorki i czwartki 17:00 ( trener Jacek Czuboni )

W czasie zajęć dzieci rozwiną swoją sprawność ruchową i fizyczną, gibkość, dynamikę i koordynację ruchową. Dzieci zapoznają się z podstawowymi formami gimnastycznymi, poznają dynamikę i możliwości ruchowe własnego ciała.

Dzieci poznają ćwiczenia gimnastyczne tj. przewroty, przerzuty bokiem, stanie na rękach, mostki gimnastyczne, przejścia i wiele innych.

Zajęcia prowadzi w sali przy ul. Parowcowej 53 mgr Jacek Czuboni. Instruktor gimnastyki sportowej i akrobatyki.

Trener Jacek Czuboni jest absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki na kierunku wychowanie fizyczne oraz Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku. Prowadzi zajęcia w warszawskich szkołach i przedszkolach.

Zajęcia w sali Akademii Rozwoju Montessori prowadzi mgr Jarosława Konasiuk. Trener II klasy w gimnastyce sportowej i akrobatyce.

Trener Jarosław Konasiuk jest absolwentem AWF w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Jako zawodnik startował w MKS-MDK Warszawa (gimnastyka sportowa) i DKS Targówek (skoki na ścieżce akrobatycznej). Swoją karierę trenerską rozpoczął od CWKS „Legia” Warszawa.

Prowadzi zajęcia m.in w KS Grawitacja Piaseczno, Międzyszkolny Akrobatyczny Klub Sportowy Ursynów, Grupie tanecznej FOX Dance Studio Warszawa, Zespole Tanecznym Abstrakt Sochaczew.